Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

1965 yılında Aydın’da pide ve yemek sektöründe çalışmaya başlamasıyla ilk tecrübe birikimine başlayan Kurucumuz Mehmet AKYAĞCI Bey’in, 1981 yılında Aydın, Ramazan Paşa Mahallesinde açtığı ilk mağazasıyla hizmetine başlayan firmamız, 1994 yılında kendi mülkiyeti ile açtığı Cuma Mahallesi mağazasına taşınarak faaliyetine devam eder. Kısa sürede Aydın’da ismini duyuran Özen Pide markası 2006 yılında Girne Mahallesi, 2012 yılında Mimar Sinan Mahallesi şubelerini yine kendi mülkiyeti ile açarak hizmet ağını genişletir. Kurulduğu yıldan bu yana lezzet ve hizmet kalitesini müşteri memnuniyeti ile tescillemiş olan Özen Pide, 2015 yılında ulusal bir marka olma hedefiyle büyük bir adım atarak kurumsal kimlik ve mağaza konseptini geliştirir. Tecrübe ve bilgi birikimi ile 50 yılını geride bırakan firmamız önceliğini her zaman müşteri memnuniyeti olarak belirlemiş, kaliteli malzeme kullanımı, hijyenik üretim ve en uygun fiyat politikası prensiplerinden asla taviz vermeden adını başarı ile bu günlere getirmeyi başarmıştır.

MİSYONUMUZ

Ege bölgesinde lezzet ve kalitesini tescillemiş, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede karşılamış ulusal bir pide markası olmak.

VİZYONUMUZ

En kaliteli, helal ve sağlıklı malzemelerle, hijyenik şartlarda ve zararlı katkı maddeleri kullanmadan üretim yapmak, en uygun fiyat politikası ile tüm halkımıza hizmet vererek daha fazla istihdam sağlamak.

Kurumsal kimlik Kılavuzumuz.

Sipariş için hemen ara